Novinky

SKI Pohárek 2019 - výsledky

25.02.2019 20:29

Chlapci 2013 a mladší
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
14FilipVaculín60,0256,23116,25
12KryštofBílský52,1748,91101,08Dis
Dívky
  2013 a mladší
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
20NelaKrayzlová40,6241,2381,85
26JolanaCabáková50,1043,5793,67
40AnnaKutáčová58,1252,86110,98
37MariannaDubroková65,6358,04123,67
Chlapci
  2011-2012
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
13TomášVaculín34,1036,0070,10
11MatějBílský36,0234,1970,21
18DominikHejnal44,3044,5688,86
Chlapci
  2009-2010
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
2Martin Hőhn27,1226,1353,25
5PetrKrompolc29,9730,8860,85
35KristiánDubroka33,8233,5567,37
10DavidKrutílek35,0735,7270,79
25FrantišekFabián36,6535,4172,06
34Tomáš Pěnkava36,5135,9072,41
27LukášVanduch39,4639,1078,56
6Tomáš Dorňák36,9544,1081,05
45DominikLanča42,4338,9381,36
42ŠtěpánKačor41,5941,0582,64
33JakubJanča58,2751,45109,72
Dívky
  2009-2010
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
3ViktorieFojtíková27,0425,7052,74
29JanaNesvadbová30,7630,9861,74
Chlapci
  2006-2008
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
39JanKutáč25,7326,5152,24
22SamuelSchneiderka26,5826,8653,44
28LiborVanduch27,0826,5853,66
16VítekGabzdyl26,7027,0253,72
41MarkoNovotný27,5727,7055,27
15VilémGabzdyl29,6528,1157,76
43PetrPěnkava31,3030,7662,06
24David Balnar42,7839,3782,15
Dívky
  2006-2008
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
30HedvikaKrálová24,4023,9548,35
8MarkétaNajvarová25,6625,7851,44
1TerezaNesvadbová27,7326,9554,68
9VendulaKrutílková34,0334,7968,82
36LadaDubroková35,1435,5370,67
19SofieHejnalova37,7136,3374,04
4ZuzanaKrompolcová25,3225,5650,88Dis
Chlapci
  2003-2005
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
32JanMatěja24,2323,6747,90
21JakubKrayzl25,4424,7450,18
31JiříKrál26,5326,0552,58
17MatějKuliha30,8431,0461,88
Dívky
  2003-2005
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
7AmálieHolášková25,3625,9651,32
38SabinaKošárková27,0226,5553,57
23MartinaHajná28,5527,7656,31
44NelaPěnkavová30,2428,6158,85
Muži
  69 - 99
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
90JiříKrál23,5422,5246,06
86PetrHajný23,8722,9546,82
95Jan Kutáč23,6423,2946,93
91AdamDubroka24,2922,7747,06
88Vojtěch Matěja24,2623,7548,01
96JosefNovotný24,2424,0148,25
97JiříLukšík26,8025,4052,20
89PetrSedláček29,07DisDis
Ženy
  69 -99
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
93ZuzanaKubišová26,2425,3651,60
84PavlaHajná27,0526,3653,41
83GabrielaKrayzlová26,6026,9553,55
94ŠárkaKubišová28,6028,7057,30
81MarikaJančová31,7630,0061,76
82GabrielaSlívová32,6131,3964,00
85LucieHajná33,0131,6264,63
87PetraCabáková34,9034,6769,57
Veteráni
  1969 .....
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
92JaroslavNosálek23,1623,8346,99
80LadislavStudený30,8630,9961,85
Veteránky
  1969 ....
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
98EvaOlšová38,7637,8476,60
Snouw...
  do 15ti let
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
130BeataStudená46,0339,7285,75
221JakubKrayzl38,1237,9176,03
129DanielaŠramková45,4543,5288,97Dis

SKI Pohárek propozice

28.01.2019 15:34


Výsledky sobtních dětských cyklistických závodu DRTÍK 2018

18.07.2018 07:34

 

Odrážedla dívky:   Odrážedla
  chlapci:
 
1. Hanzelková Barbora   1. Hajda Ondřej  
2. Hyvnarová Linda   2. Bílský Kryštof  
3. Švihlová Natálie   3. Beler Zbyněk  
4. Lojková Adéla   4. Paliatka Teo  
5. Podzorná Mia   5. Vaculín Filip  
6. Drongová Tereza   6. Vrána Vincent  
      7. Kučera Ondřej  
      8. Vaněk Pavel  
      9. Pinďák Viktor  
           
12
  a maldší dívky:
3.kola+nájezd M 12 a maldší chlapci: 3.kola+nájezd M
1. Hořanská Klára 3:36:07 1. Bílský Matěj 3:26:68
2. Družbíková Rozálie 3:41:75 2. Navrátil Adam 3:37:50
3. Drongová Sofie 3:55:42 3. Gajdušek Michal 3:47:67
4. Matějková Klára 3:56:03 4. Vaculín Tomáš 3:52:13
5. Debefová Anežka -1 kolo 5. Hyvnar Samuel -1 kolo
6. Vajrychová Elena -1 kolo 6. Pinďák Kryštof -1 kolo
7. Kongstein Amálie -1 kolo 7. Nevrlý Jiří -1 kolo
8. Ostrá Berenika -1 kolo 8. Rabe Filip -1 kolo
9. Kučerová Barbora -1 kolo 9. Vrána Victor -1 kolo
10. Družbíková Žofie -1 kolo 10. Ostrý Mikuláš - kolo
11. Hrubá Gabriela  DSF 11. Novotný Otakar - kolo
      12. Hrubý Václav  DSF
           
           
           
           
2010
  - 2011 dívky
4.kola+nájezd S 2010 - 2011 chlapci 4.kola+nájezd S
1. Vašutová Barbora 8:18:43 1. Kačor Štěpán 7:54:54
2. Nesvadbová Jana 8:25:24 2. Karafiát Jan 7:57:76
3. Drongová Eliška 8:40:60 3. Trnka Sebastián 8:18:67
4. Paliatková Gréta 9:09:95 4. Dorňák Tomáš 8:40:66
5. Brandštetrová Nina 9:10:50 5. Zvědělík Jakub 9:16:98
6. Mjkraková Laura 9:49:18 6. Schneiderka Nicolas 10:09:99
7. Kahánková Bára -1 kolo 7. Horkel Domonik -1 kolo
8. Ermisová Tereza -1 kolo 8. Kongstein Daniel -1 kolo
9. Šmídová Natálka -1 kolo 9. Pešák Tedeáš -1 kolo
10. Hejníková Natálie -1 kolo 10. Macháč Vojta -1 kolo
11. Michliková Dorotka -1 kolo 11. Sochor Vilém -1 kolo
12. Pavelková Karolína -2 kolo 12. Schickla Jakub -1 kolo
13. Debefová kateřina DSF 13. Švihla Michal -1 kolo
      14. Janča Jakub -1 kolo
      15. Stacha Adam -1 kolo
      16. Fašiang Richard -1 kolo
      17. Molek Maxim -2 kola
      18. Svoboda Alex -2 kola
      19. Krompolc Petr DSF
           
           
           
2008
  - 2009 dívky
4.kola + nájezd V 2008 - 2009 chlapci 4.kola + nájezd V
1. Dubcová Anna 11:54:56 1. Dubec Martin 10:40:32
2. Pavlicová Nikol 13:29:24 2. Sklář Radek 11:39:17
3. Křupalová Kristýna 14:02:96 3. Rycek Kryštof 11:39:89
4. Brandštetrová Ema 14:37:42 4. Křupala Jakub 11:42:43
5. Válová Eliška 14:39:83 5. Karafiát Ondřej 11:57:11
6. Kahánková Lucie 15:28:66 6. Rozsypálek Ríša - 1 kolo 
7. Navrátilová Aneta - 1 kolo 7. Zajíc Jakub - 1 kolo 
8. Chrenková Veronika - 2 kola 8. Poruba Matěj -1 kolo
9. Jančurová Daniela - 2 kola 9. Molek Antonín -1 kolo
           
           
           
2006
  - 2007 dívky
5.kola + nájezd 2006 - 2007 chlapci 5.kola + nájezd
1. Dubcová Štěpánka 13:10:23 1. Vašut David 11:51:47
2. Krompolcová Zuzana 13:13:13 2. Sviták Jakub 12:52:44
3. Nesvadbová Tereza 16:05:18 3. Kokeš Dan 12:53:83
4. Teslíková Kateřina 16:18:25 4. Novotný Marko 14:30:60
5. Jančurová Kateřina - 2 kola 5. Vála Ondřej 14:54:55
6. Šateková Šárka - 3 kola 6. Hanzelka Daniel -1 kolo
      7. Procházka Jakub -1 kolo
      8. Poruba Vojtěch -1 kolo
      9. Macháč Ondřej -1 kolo
      10. Hubeňák Vojtěch -1 kolo
      11. Jalůvka Jakub -1 kolo
      12. Holenda Adam DSF
      13. Chrenko Matej DSF
           
2003
  - 2004 dívky
6.kol + nájezd 2003 - 2004 chlapci 5.kol + nájezd
1. Janíčková Adriana 15:55:15 1. Rücker Michal 15:17:07
      2. Teslík Štěpán 16:20:15
           
           
      2001 - 2002 chlapci 6.kol + nájezd
      1. Šidlík Karel 13:20:92
      2. Holenda Jakub 15:42:90

 

Výsledky ze SKI POMA ze dne 11.3.2018

14.03.2018 09:32


Chlapci
  2009 a mladší
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
43BořekVolný30,6930,5661,25
1Martin Hőhn30,1231,1761,29
41ErikBorák31,5832,8664,44
14PetrKrompolc33,1132,9766,08
18Ondřej Tomšů38,2639,0177,27
48FilipFuciman42,3443,8486,18
35TomášVaculín44,3147,7492,05
8Jakub Janča50,7651,06101,82
17DominikHejnal55,8357,62113,45
49RadimHorák87,08107,39194,47
16TomášDorňák39,20diskdisk
51DenisKratochvil50,36diskdisk
Dívky 2009 a mladší
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
52AnnaBartozelová35,5136,3671,87
10MariánkaGabzdylová37,5534,7272,27
3JanaNesvadbová37,6438,9976,63
33HelenaMičková39,7241,7381,45
5AliceSvobodová42,7543,1185,86
19NelaKreislová46,3645,1591,51
53EmaKadlubiecová53,8250,78104,60
40EmaVašinová51,960,00disk
Chlapci 2005-2008
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
12VítekGabzdyl27,7626,9354,69
9OndřejSkupeň27,6527,1554,80
20MarkoNovotný27,8727,8655,73
44BrunoVolný28,1728,8557,02
37FilipVýmola29,9429,4059,34
36VašekMrovec30,8331,1962,02
11VilémGabzdyl31,5430,5762,11
50DominikKratochvil45,400,00disk
Dívky 2005-2008
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
13ZuzanaKrompolcová28,0726,5454,61
21HedvikaKrálová27,3327,3854,71
45BarboraVolná27,5627,4655,02
24KristýnaTomšů28,2628,2056,46
23LeonaKrálová28,8328,3457,17
15MarkyNajvarová27,1830,4857,66
2TerezaNesvadbová30,5430,4761,01
31AdrianaRutterová30,6831,3562,03
30BeataStudená31,6331,9963,62
42SáraTylečková31,8732,5264,39
32KarolínaRutterová32,735,1867,88
46LuciePlevová38,2338,2776,50
22SofieHejnalová42,32diskdisk
Chlapci 2000-2004
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
27VojtěchMatěja25,7125,9951,70
38JonášVýmola25,9426,1352,07
26JakubKrayzl26,5325,9752,50
39JosefStaněk30,7029,8660,56
Dívky 2000-2004
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
7BarboraJančová28,6728,1956,86
47MartinaPlevová35,3434,8070,14
Muži 68 - 99
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
91JiříVašíček24,3023,6047,90
72JiříKrál24,7024,3249,02
89MichalVašina25,2925,6050,89
74JakubKalman25,5925,8651,45
95BohdanVolný26,5425,9552,49
87TomášVýmola26,5526,7053,25
73Josef Tomšů27,4427,8255,26
70LukášFaltus28,1127,6955,80
96JanTyleček28,9828,8457,82
86JiříChuda29,7030,1759,87
98MilanHorák32,7133,2165,92
93PetrKoribanič29,420,00disk
97davidKratochvil36,130,00disk
Ženy 68 -99
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
76GábinaKreislová28,1528,3456,49
77LucieKrálová31,3531,8963,24
78LadaTomšů34,0132,9266,93
85LenkaSeifertová34,6341,6676,29
90EvaVašinová48,130,00disk
Veteráni 1967 .....
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
92VlastislavMatýsek28,6028,4757,07
88JiříKřepelka33,1834,1767,35
82Jaroslav Nosálek46,4026,9173,31
94VáclavOlšár36,9637,5774,53
Veteránky 1967 ....
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
99VěraKrálová40,5341,4982,02
Snouw... do 15ti let
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
245BarboraVolná37,3239,4276,74
230BeataStudená39,7939,5679,35
225JiříKrál39,6444,5884,22
80Daniela Šrámková61,6063,85125,45
81TerazaŠrámková75,6971,53147,22
226JakubKrayzldisk40,20disk
Snouw... od 16ti let
Start
  číslo
JménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
79Jana Sochová42,5142,4284,93
Registrování 2005-2009
Start čísloJménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
4AdélaPustějovská28,7528,6357,38
28KristýnaMičková30,8430,8961,73
29MarikaSeifertová32,1434,9767,11
34GitaSeifertová35,5046,2681,76
6Stanislav Pustějovský25,8326,87disk
Registrování dospělí
Start čísloJménoPříjmeníČas 1 koloČas 2 koloSoučet časů
84VladimírSeifert26,8426,6253,46
83IvanMička31,4433,3864,82

Zimní soustředění

07.01.2018 21:03

V únoru 18.-24. 2018 jedeme na zimní soustředění do Malenovic pod Lysou horou. Stále máme volné místo, tak kdo má zájem, hlaste se na skipaseky@seznam.cz. Cena za týdenní pobyt je 3.600Kč.

Výsledky DRTÍKA 2017

18.07.2017 14:16

Odrážedla dívky:Odrážedla chlapci:
1.Hyvnárová Magda1.Vašenda Antonín
2.Ostrá Berenika2.Kocián Zdeněk
3.Grómanová Simona3.Hasalík Domonik
4.Tomanová Eliška4.Ostrý Mikuláš
5.Šimíčková Alžběta5.Polášek Otakar
6.Saab Scarlett6.Hrubeš Tedeáš
7.Vaculín filip
8.Žárský Antonín
11 a maldší dívky:11 a maldší chlapci:
1.Vašutová Barbora1.Karafiát Jan
2.Smidová Natálie2.Sommer Jan
3.Hejníková Natáli / Škrblová Eliška3.Hasalík Filip
5.Matějková Eliška4.Vašenda František
6.Vajrychová Elena5.Gróman Filip
7.Brusová Ema6.Schneiderka Nicolas
8.Vašendová Alžběta7.Sommer Vašek
9.Žambochová Laura nedokončila8.Fišnar Kvido-1 kolo
10.Ermisová TerezaDSF9.Vaculín Tomáš-1 kolo
10.Sommer Tomáš-1 kolo
11.Štěpán Kuba-1 kolo
12.Saab George-1 kolo
13.Hyvnar Antonínnedokončil
14.Vašenda Antonínnedokončil
15.Šimon Eleknedokončil
2009 - 20010 dívky2009 - 2010 chlapci
1.Nesvadbová Jana11,11.Hőhn Martin7,17
2.Michlíková Dorota12,082.Karafiát Ondřej8,15
3.Grómanová Lucie13,263.Krompolc Petr8,18
4.Chrenková Nika14,264.Fišnar Hubert
5.Gabzdylová MariánaDSF5.Šimíček Samuel
6.Šmídová KristýnaDSF6.Zajíc Jakub
7.Juřena František
8.Kačor Štěpán
9.Dorňák Tomáš
10.Stacha Adam-1 kolo
11.Červenka David-1 kolo
12.Janča Jakub-1 kolo
13.Bužga Jan-2 kola
14.Šmid MartnDSF
2007 - 2008 dívky2007 - 2008 chlapci
1.Dubcová Anna9,241.Dubec Martin8,4
2.Nesvadbová Tereza10,292.Polášek Marko9,24
3.Davidová Nela-1 kolo3.Raitr Matyáš9,34
4.Skupeň Ondřej9,45
5.Škývara Ondřej10,39
6.Holenda Adam10,57
7.Gabzdyl vilém10,59
8.Kačor Jonáš-1 kolo
9.Chrenko Matej-1 kolo
10.Jalůvka JakubDSF
11.Šmíd PatrikDSF
2005 - 2006 dívky2005- 2006 chlapci
1.Dubcová Štěpánka10,271.Vašut David9,59
2.Janíčková Adriana10,472.Šimíček Radek11,01
3.Holášková Amálie11,573.Hanzelka Daniel11,33
4.Najvarová Markéta12,074.Gabzdyl Vít12,17
5.Mikeska Radek-1 kolo
6.Juřena Josef-1 kolo
7.Smida Andrej-1 kolo
8.Knesl Matěj-1 kolo
2003 - 2004 dívky2003 - 2004 chlapci
1. Krutílková Kateřina15,281.Šigut David13,07
2.Oborný Marek15,03
3.Raitr Jakub15,29
2001 - 2002 chlapci
1.Holenda Jakub14,46
3.Šupa Michal15,26






Závody Masters

01.02.2017 06:55

Omlouváme se, ale závody Masters, které se měly konat v termínu 10.-11.2.2017, jsme z důvodu špatných technických podmínek v areálu v Kopřivnici museli odvolat. Pouze veřejné závody se pojedou v areálu Svinec - Nový Jičín.

Děkujeme za pochopení.

Valná hromada SKI Klubu

22.10.2016 20:32

V pátek 25.11.2016 od 17:30hod v restauraci Pod Kaštany v Kopřivnici bude se konat VH klubu. 

Výkonný výbor SKI Klubu Kopřivnice,z.s.

12.10.2016 08:30

Dne 17.10.2016 se uskuteční otevřené zasedání VV od 19h na Pasekách. Hlavním bodem projednání bude příprava na VH 2016.

DRAKIÁDA 2016

12.09.2016 10:18

V sobotu 15.10.2016 se bude na Pasekách u lesíka Kubáně konat tradiční "DRAKIÁDA". Akce odstartuje od 14h.